ספיידרז עונה 3 פרק 13 לצפייה ישירה

00:00

 

ספיידרז עונה 3 פרק 13 לצפייה ישירה, ספיידרז עונה 3 פרק 13 להורדה, ספיידרז עונה 3 פרק 13 שידור חי, ספיידרז עונה 3 פרק 13 שידור ישיר, ספיידרז עונה 3 פרק 13 המלא לצפייה ישירה או להורדה – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם הדלפה בלעדית.

תקציר הסדרה:

ספיידרז היא סדרת דרמה ישראלית לנוער, המשלבת יסודות של ריגול ואקשן. הסדרה החלה את שידוריה ב-18 במרץ 2020 לצופי HOT בערוץ TeenNick, ובשיתוף עם ערוץ ניקלודיאון הבינלאומי, כך שהיא משודרת בכל רחבי העולם. הסדרה נכתבה על ידי מיכל קופר קרן. הפרק האחרון של העונה הראשונה שודר ב-20 ביוני 2020.

בפברואר 2021 פורסם כי הסדרה (אשר זכתה להצלחה רבה בארץ ובעולם) תחזור לעונה השנייה בהפקה משותפת של "ענני סטודיוס", HOT וניקלודיאון העולמית.

העונה השנייה עלתה ב-23 בדצמבר 2021

העונה השלישית עלתה ב-8 למאי 2022.

עלילת הסדרה:

עונה 1
הסדרה עוקבת אחר שלושה אחים בני משפחת פישר – דניאל, ניקי וטומי, כאשר הם מגלים במהלך חגיגות יום ההולדת של טומי כי הוריהם פועלים בשירות סוכנות ריגול חשאית בשם "אקו" (Ecco). הפועלת לשימור איכות הסביבה. לאחר שהוריהם נשלחים להגן על מקור המים המרכזי במדינה שהתייבש (אגם שלמה), האחים מקימים תא ריגול עצמאי בשם "ספיידרז" ובהמשך מצרפים גם את שון, אלה וסופי ויוצאים להציל את ההורים שלהם ואולי אף את המדינה כולה.

עונה 2
העונה נפתחת במרדף של הספיידרז יחד עם הוריהם אחרי ארנסטו ספיבק ולאחר שלא הצליחו לתפוס אותו אנה ונוח פוטרו מאקו ובעקבות כך גם ילדיהם דניאל, ניקי וטומי, הילדים נפגשים עם אריק רוסו שנמצא בכלא ומספרים לו על המפה המוצפינת שמצאו ובתמורה לכך אריק רוצה שיחה עם אדל שנמצאת גם כן היא בכלא ובלית ברירה ניקי מתחזה לאדל בעזרת תוכנה שמשנה פנים ואת קולה, אריק מספר להם אודות המפה וכך הילדים משכנעים את הוריהם לצאת לחופשה. במהלך החופשה הם מנסים לתפוס את ארנסטו.

תפריט

קטגוריות מותגים