זיגי עונה 4 פרק 3 לצפייה ישירה

00:00

button

 

זיגי עונה 4 פרק 3 לצפייה ישירה, זיגי עונה 4 פרק 3 להורדה, זיגי עונה 4 פרק 3 שידור חי, זיגי עונה 4 פרק 3 שידור ישיר, זיגי 4 פרק 3 המלא לצפייה ישירה או להורדה, זיגי 2022 פרק 3 לצפייה ישירה או להורדה, ZIGGY עונה 4 פרק 3 לצפייה ישירה או להורדה – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית.

תקציר הסדרה: זיגי היא סדרת טלוויזיה לנוער, שעלתה לשידור ב-15 בנובמבר 2020 ב-TeenNick לצופי HOT, ב-12 בנובמבר עלה פרק הבכורה עלה לערוץ היוטיוב של HOT. ב-15 בּדצמבר 2020 הסתיימה העונה הראשונה וב-4 בפברואר 2021 עלתה לשידור העונה השנייה, שהסתיימה ב-28 בפברואר 2021. לסדרה עונה שלישית אליה הצטרפו טיילור מלכוב, תקווה גדעון, בר ברימר ואלין גולן. העונה צפויה לעלות ב-10 במרץ 2022. תקציר העלילה: דורי ארזי (אמיתי ארמן) הוא נער בן 17 אשר חולם על קריירה בתור זמר, אך נאלץ להסתיר את פניו וגופו משום שהוא חולה במחלת הוויטיליגו היוצרת כתמים על עורו ומעניקה לו מראה ייחודי הגורם לסובבים סביבו ללעוג ולהציק לו. משפחתו עוברת למושב חדש והוא ואחותו תמוז (שיר זוארץ) מנסים להתאקלם בסביבה החדשה ודורי יוצר ביחד עם נטע (שירה לוי) וסיוון (קווין רובין) את זיגי שבמהלכה הכוכב שר כאשר פניו מכוסות במסיכה. במקביל יש את ניב (עומר חזן) נער שמתחבר אל תמוז ומציק לדורי ואת שיקמה (אנה זק), נערה שחולמת להיות כוכבת ומתקבלת למופע הגדול.

עונה 1: משפחת ארזי מגיעה למושב חדש, דורי החולה במחלת הויטילגו מתקשה להשתלב. ותמוז אחותו מצליחה במהירות להתחבר אל מיקי (שירלי לוי) וניב. ניב מתאהב בתמוז למרות שלה יש בן זוג מהמקום הקודם- נדב (יוני מלס) שקנאי לה מאוד. דורי מתחבר אל סיוון ילד אומנה, ונטע. ניב ועילי (שחר גולן) חברו מתעללים בדורי ללא ידיעתה של תמוז. תמוז וניב מנסים להתקבל למופע הגדול, אליו גם שיקמה מנסה להתקבל. דורי, נטע וסיוון מקימים את “זיגי” זמר במסכה שהופך במהירות להיות כוכב גדול. נדב נפרד מתמוז בגלל הקרבה שלה לניב, והיא וניב נהפכים לבני זוג, גם דורי ונטע ושיקמה ועילי נהפכים לבני זוג. בסוף העונה דורי מגלה לתמוז שהוא זיגי.

עונה 2: העונה השנייה מתחילה מספר ימים לאחר שדורי גילה לתמוז את האמת. לאחר שתמוז גילתה היא לא סולחת לדורי על ששיקר. סיוון נחטף בידי אזולאי, והוריה של מיקי מתגרשים. ניתאי אח עילי רואה את שקמה עם בן וחושב שהיא בוגדת בו, הוא אומר לעילי והם נפרדים. לאחר שמתגלה שהבן הזה הוא אחיה של שיקמה שעם תסמונת דאון שיקמה ועילי חוזרים ונדיר מתחיל לעבוד בבורגר ראפ. סיוון משתחרר. ניב מנסה להפיל את דורי בכך שמתחזה אליו, לאחר שתמוז מגלה את זה היא נפרדת ממנו. העונה נגמרת בזה שדורי חושף בפני כולם שהוא זה זיגי ומגלה שהקהל אוהב אותו ומיקי נחטפת בידי אורי.

עונה 3: העונה השלישית מתחילה חצי שנה אחרי סוף העונה השנייה. העונה מתחילה שמשפחת ארזי עברה לבית חדש. דורי מסיים את ההופעה האחרונה בתור זיגי. כל חבריו עושים לו מסיבת הפתעה במסיבה מגלים שדורי ונטע נפרדו, מיקי הצליחה לברוח מאורי ולחזור לביתה, עילי הלך לפנימייה מה שגרם לשקמה להפוך להיות בת זוגו של ניתאי בלי שהוא והאחרים יודעים. בר (גאיה גור-אריה) היא בת דודתם של דורי ותמוז מגיעה להיות בבית שלהם. נדיר מצטרף לבית נחמה. ניתאי מסתבך עם המשטרה לאחר שחושבים שדחף מהגג של "בית נחמה" את בוריס איש הפשע. בהמשך תמוז מגלה שניב כתב שיר עליה והם חוזרים. ונטע מתחילה לחשוד בדרור בן זוגה החדש. בסוף העונה תמר מגלה שנכדה ניב רוצה לעשות לה אירוע התרמה ושהיא יוצאת מביתו של דורי היא מתעלפת. נטע מגלה שדרור הוא לא זה שדחף את בוריס אלא אחיו אזולאי ונחטפת על ידיהם.

תפריט

קטגוריות מותגים