בנות ברק פרק 10 לצפייה ישירה

00:00

button

בנות ברק פרק 10 לצפייה ישירה, בנות ברק פרק 10 להורדה, בנות ברק פרק 10 שידור חי, בנות ברק פרק 10 שידור ישיר, בנות ברק פרק 10 המלא לצפייה ישירה או להורדה, בנות ברק 2022 פרק 10 לצפייה ישירה או להורדה, Bnot Brak פרק 10 לצפייה ישירה או להורדה – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית.

תקציר הסדרה:

העונה הראשונה של הסדרה צפויה לעלות לשידור ב-11 בספטמבר 2022.

הסדרה היא דוקו ריאליטי ראשון מסוגו, במרכזה חייהן של חמש נשים מהעולם החרדי של בני ברק. הנשים מתועדות במצבי חיים שונים. הסדרה עוסקת בין היתר בפערים בין העולם החילוני לחרדי, ומעלה סוגיות כמו: ויתור על "טלפון טיפש" לטובת טלפון חכם (סמרטפון), נוכחות ברשתות חברתיות ועוד. המשתתפות מציגות את חיי היומיום שלהן וחושפות את המתח שקיים בחייהן בין העיסוק בעולמות הביוטי והבילויים ובין הקהילה שבה הן חיות. הסדרה לכאורה עוסקת בפתיחות של המשתתפות בה לדון בכל נושא ונושא, אך יש נושאים שהן עדיין בגדר טאבו והן מתקשות לדבר עליהן, כמו למשל סוגיית לימודי הליבה ועוד.

לדברי יוצרי הסדרה יוני פארן ואילת הלר, הסדרה היא "דוקו ריאליטי קליל ומצחיק, כזה שבא לספק הצצה לחיי היום יום, לשגרה, למשפחה, לזוגיות, לחלומות ולתשוקות החיים. היציאה של חמשת הנשים לחוויה הזו היא התקרבות אמיתית לעולם השונה והזר מחוץ למשעולי בני ברק"

 

תפריט

קטגוריות מותגים