ארץ נהדרת עונה 20 פרק 15 לצפייה ישירה

00:00

ארץ נהדרת עונה 20 פרק 15 לצפייה ישירה, ארץ נהדרת עונה 20 פרק 15 להורדה, ארץ נהדרת עונה 20 פרק 15 שידור חי, ארץ נהדרת עונה 20 פרק 15 שידור ישיר, ארץ נהדרת 2022 פרק 15 לצפייה ישירה או להורדה, ארץ נהדרת 2022 פרק 15 שידור חי ישיר – הפרק המלא באיכות HD ובחינם, הדלפה בלעדית.

תקציר הסדרה:

ארץ נהדרת היא תוכנית בידור סאטירית ישראלית, שמשודרת במסגרת "שידורי קשת" החל מנובמבר 2003. התוכנית זכתה בשמונה פרסי האקדמיה הישראלית לטלוויזיה ברציפות, בשנים 2003–2011. התוכנית שודרה בערוץ 2 עד שנת 2017, ומשודרת בערוץ קשת 12 החל מ-1 בנובמבר 2017.

ב-2021 זכתה התוכנית באות אבירת איכות השלטון לשנת 2020 בקטגוריית תרבות וחינוך.

התוכנית כוללת התייחסויות סאטיריות והומוריסטיות לאירועי השבוע החולף בעיקר באמצעות חיקויים, מערכונים, בדיחות וחידודים על כותרות השבוע. פורמט התוכנית הוא כשל מהדורת חדשות טלוויזיונית, כשהמערכונים והפינות השונות משתלבים ככתבות, ראיונות ודיווחים חיים, השזורים על פני רצף ה"מהדורה". באופן זה התוכנית מלעיגה על רבים מהמאפיינים של תרבות הטלוויזיה עצמה, ועל תרבות תקשורת ההמונים בכללה; ובתוך כך גם על המצבים והדמויות שמחוללים כותרות, ובאופן רחב על המציאות הישראלית כולה.

התוכנית זכתה מראשיתה למדרוג גבוה. יוצר התוכנית והעורך הראשי שלה הוא מנהל התוכן של קשת, מולי שגב. את שם התוכנית נתנה לה דנה מודן, בת זוגו של שגב בזמנו, מתוך שירו של יהורם גאון "שלום לך ארץ נהדרת" (שגב זכר כי ההשראה לרעיון של מודן הייתה המשפט "יש לנו ארץ נהדרת" שהשמיע בנימין נתניהו במערכת הבחירות שמעון פרס).

"ארץ נהדרת" שודרה לראשונה ב־7 בנובמבר 2003. העונה הראשונה שודרה בימי שישי בערב, בדומה לתוכניות בידור אחרות ששודרו בישראל החל מסוף שנות השבעים. תבניתה הבסיסית, שהסתמכה על צוות של שחקנים וקומיקאים ושילוב תכנים בידוריים וסאטיריים בנוסח תוכניות מצליחות קודמות כמו "רק בישראל", "ניקוי ראש" ו"העולם הערב", הוכיחה את עצמה וזכתה להצלחה. תוכנית הבידור הישראלית קיבלה השראה רבה מתוכנית הבידור האמריקנית "סאטרדיי נייט לייב"[4] וכן מתוכניות נוספות כגון "הדיילי שואו". התוכנית הפכה לאחת התוכניות המתוסרטות ארוכות השנים ביותר בטלוויזיה הישראלית, ונכון ל־2021 הופקו לה 19 עונות.

בעונה ה־15 החלה התוכנית להיות משודרת בפורמט HDTV.

תפריט

קטגוריות מותגים